Tautodailininkė – skiautininkė Danutė Blažienė kviečia Aukštaitijos metus paminėti kūrybiškai

Tautodailininkė – skiautininkė Danutė Blažienė kviečia Aukštaitijos metus paminėti kūrybiškai

Tautodailininkė – skiautininkė Danutė Blažienė kviečia Aukštaitijos metus paminėti kūrybiškai. Atvykite į Anykščių regioninį parką, susipažinkite su gamtos bei kultūros paveldo objektais ir dalyvaukite projekte „Prakalbinta vietovė“.

Anykščių regioninio parko lankytojų centre birželio 21 – 22 dienomis bus vedamos skiautinių meno kūrybinės dirbtuvės. Mokysimės kurti skiautinius, panaudojant vietos etnokultūros elementus ir savo šeimos praeitų kartų sukurtų ir iki šiandien išsaugotų audeklų, siuvinių, nėrinių paveldą*. Ne tik surengsime šių darbų „gyvas“ parodas, menančias Aukštaitijos krašto žmonių istorijas, ilgai saugotas tolimame spintos kamputyje, bet ir mokysimės senuosius rankdarbius prikelti naujam gyvenimui, kad galėtumėme išsaugoti ir puoselėti gyvas Aukštaitijos krašto tradicijas. Į kūrybines dirbtuves kviečiame atvykti nuo 10 val. iki 18 val. ir prisijungti prie kūrybinio proceso.

 

* Tautodailininkė kviečia vietos žmones ir atvykstančius svečius į kūrybines dirbtuves atsivežti išsaugotus savo mamų ir močiučių rankdarbius.

EN