NUO ŠIOL BUS GALIMA LENGVIAU ATRASTI ANYKŠČIŲ REGIONINĮ PARKĄ

NUO ŠIOL BUS GALIMA LENGVIAU ATRASTI ANYKŠČIŲ REGIONINĮ PARKĄ

SU PROGRAMĖLE „SAUgoma ir TAU“ KELIAUTI PATOGIAU

Į savo mobiliuosius telefonus jau galite parsisiųsti naują aplikaciją „SAUgoma ir TAU“ – taip ne tik patogu sužinoti apie Aukštaitijos saugomų teritorijų direkcijos bei kitų nacionalinių, regioninių parkų, draustinių ir rezervatų vertybes, bet ir nukeliauti prie pageidaujamo objekto.

Jums tereikia virtualiose parduotuvėse Google Play, AppStore įrašyti raktinius žodžius – SAUgoma ir TAU ir nemokamai atsisiųsti šią programėlę į savo telefoną.

Naujoji mobili aplikacija yra susieta su interneto svetainės www.saugoma.lt duomenų baze. Šis tinklalapis pristato Lietuvos saugomas teritorijas.

Aplikacija skirta mobiliesiems įrenginiams su Android (4.4 versija ir naujesnėmis) bei iOS (9.0 versija ir naujesnėmis) operacinėmis sistemomis. Naršyti galima ir naudojantis planšetiniu kompiuteriu.

Naujos programėlės piktograma – Lietuvos žemėlapis. Ją atsidarius pasitinka simpatiškas saugomų teritorijų simbolis – lūšiukas, o vėliau rodomas mūsų šalies žemėlapis, kuriame galima pasirinkti sluoksnius.

Keliautojas, iš anksto peržiūrinėdamas tam tikras lankytinas vietas, gali pažymėti objektus ar teritorijas, kurios bus jam įdomios kelionėje. Taip pat pageidaujamas vietas galima rasti pagal paieškos frazes.

Mobilioje aplikacijoje yra navigacijos galimybė. Keliautojui pasirinkus norimą objektą, rodomas optimaliausias maršrutas kaip ten nuvykti.

Naujoje mobilioje programėlėje pristatomos saugomos teritorijos, pateikiama aktuali informacija apie nacionalinius ir regioninius parkus, gamtos paveldo objektus. Čia galima rasti glaustą informaciją apie saugomų teritorijų lankytojų centrus, gamtos mokyklas, pažintinius ir mokomuosius takus, apžvalgos bokštus , kitus lankytojams patrauklius objektus.

Mobiliosios aplikacijos vartotojas turi galimybę interaktyvių nuorodų pagalba pasiekti svarbią informaciją apie lankytojo bilietą, apie saugomų teritorijų produkto ženklo turėtojus, taip pat susipažinti su saugomose teritorijose vykstančiais renginiais.

Programėlėje galima pasirinkti kalbą – lietuvių arba anglų. Ji pritaikyta ir neįgaliems.

LT